Türkçe Web Sitesi English Website Greek Website e-mail
   
Hakkımızda Hizmetlerimiz Araç Parkımız Referanslar Linkler Sertifikalar İletişim

DUYURULAR

NAKLİYELERİMİZ CMR SİGORTALIDIR.
Araçlarımızda taşınan malzemeler CMR sigortalı olup firmamız CMR konvansiyonunda yer alan taşıma esasları çerçevesinde sorumluluk almaktadır. CMR sigortamız 1 kg için 8,33 SDR teminat vermektedir.


BİZE DANIŞMADAN KARAR VERMEYİN / DO NOT DECIDE WITHOUT ASKING US
YUNANİSTAN, ARNAVUTLUK, MAKEDONYA, KOSOVA, BULGARİSTAN, ROMANYA, SIRBİSTAN, KARADAĞ, HIRVATİSTAN VE BOSNA-HERSEK İTHALAT-İHRACAT YÜKLERİNİZDE (KOMPLE-PARSİYEL)SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN KENDİMİZİ GELİŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ.

Teklif Talep Formu

Offer Request Form

Αίτηση Προσφοράς

 

KIYI NAKLİYAT WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ !

1981 Yılında kurulan firmamız Kıyı Nakliyat, Derince Limanı yanında 6 000 m2 açık alan, 1 000 m2 kapalı alan üzerinde kurulu deposu, geniş makine/araç parkı ve 50 kişilik personel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Başta Yunanistan, Arnavutluk, Makedonya, Sirbistan, Karadağ, Romanya, Bulgaristan ve Kosava, olmak üzere uluslararası nakliyat, yurt içi taşımacılık, tomruk, mdf, endüstriyel odun taşımacılığı, depolama, yükleme, boşaltma hizmetleri, konteyner taşımacılığı, gemi bazında liman ve tahliye organizasyonları başlıca faaliyet alanlarımızdır.

Kıyı Nakliyat Kocaeli bölgesindeki tüm limanlarda hizmet veren köklü bir kuruluştur. 30 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve tecrübesini yüksek hizmet kalitesi ile bütünleştirerek müşterilerine hızlı, güvenilir, hizmet vermektedir.

Firmamız ISO 9001 2000 Kalite Belgesine sahiptir.

 

HİZMETLERİMİZ

Her hakkı saklıdır. © 2007 Kıyı Beynelminel Nakliyat ve Ticaret Ltd. Şti.

 

free web counter
free web counter

Web Tasarım ve Uygulama : webmerkezi.com